 | | | 2025. november 6. csütörtök, Lénárd napja. Kalendárium | 
Kovács János István /1921-2013/
Varga Csaba /1945-2012/
Mácz István /1934-2024/
| | Vízbe-nézőn, könnyel szemem szögében, hát ittmaradtam, újra egymagam. A búcsuzást kiálltam, vége van, de most, hogy elment, zsibbadoz a vérem.
Hiszem, neki sem jó, a búcsuzónak, de - bár lelkében önvád is harap - új jég alatt találja őt a holnap. Mit kezdjen az, ki helyszinen marad? ... | | | | Beküldés Kedves Látogató! Ha írást szeretne beküldeni a szerkesztőségünkbe, kérjük, azt a bekuldes@aranylant.hu elektronikus levélcímen keresztül tegye. Bemutatkozó levelét - pár írásának kíséretében - is ezen a címen várjuk! | | | | | Beállítás Az Aranylant jelenleg 1024 képpont széles monitorra van optimalizálva. | | |
 |
Véglet | | Íme, szétpattan a reggel, jó, sietsz megint - félkortynyi csók, a kabátzsebben megcsörrennek a kulcscsomók, átlebben sáladdal illatod, és karod kimetsz még egy kis darabot belőlem. Talán a megszokásnak, de talán csak neked, - hogy megkötözd a gyülemlő éveket a hétköznapok szalag ravatalán - míg munkahelyedre be nem érsz velem, és fiókodba el nem rejtesz estig melyből az iratok el nem eresztik hozzám a gondod. Megért a türelem.
Jaj! Kipattant ismét egy metsző reggel! Űznöm kell az álmot rohamléptekkel. |
| | | | | Kedves Olvasó! Az íráshoz csak regisztrált, és bejelentkezett tagok írhatnak hozzászólást! | | |
|
| |  | |
Könyvajánló | | |  | |